VV ETTEN VR1 – PAX VR1

Beste trouwe lezers, Vandaag is de aller laatste wedstrijd van ons seizoen gespeeld. Wat betekend dat voor dit seizoen ook het laatste wedstijdverslag word geschreven. De ballen worden opgeruimd en de pen word neergelegd. Klinkt allemaal heel dramatisch maar wees niet getreurd want volgend jaar komen wij gewoon weer terug! Zondagochtend, 3 juli. Terwijl de...

Etten 1 Periode Kampioen!

Etten 1 is als hoogste periode kampioen geëindigd in de vijfde klasse C. Dit betekent dat Etten de eerste ronde over kon slaan en nu komen ze 10 juni in actie tegen KSV uit Vragender. Komt allen Etten 1 aanmoedigen in hun weg naar promotie naar de vierde klasse.  

VV ETTEN VR1 – ST NVC/DEN DAM/SDOUC VR1

Donderdag 24 mei 2018. Tijd voor revanche! Dat is wat we allemaal dachten toen we op donderdagavond om half zeven op de club verzamelden. De vorige wedstrijd tegen ST NVC/Den Dam/SDOUC VR1 zijn zij in Netterden ongeslagen kampioen geworden. Gezien het feit dat ST NVC/Den Dam/SDOUC VR1 een ‘hoge gunfactor’ [1]hebben en ‘na het behalen...

DINXPERLO VR2 – VV ETTEN VR1

Zondag 20 mei. Het beloofde een mooie dag te worden met maar liefst 21 graden op de teller. Vandaag was het een zondag dat iedereen kon uitslapen (voor ons doen). Om half 11 op de club zijn, 12 uur het fluitsignaal. Vanaf het begin was iedereen gedreven om een puntje te pakken maar helaas dacht...

Verbouwing kantine {Update}

In de aankomende weken zullen ook de volgende stappen in de aanpassing van onze kantine gezet worden: deel 1 van de aankleding. In deze fase zal de wand met de welbekende muurschildering een nieuwe look krijgen. Leon Heukshorst, geestelijk vader van het originele ontwerp, heeft zich ook hier weer over gebogen. Het resultaat mag er weer...

Structurele samenwerking jeugd VV Etten en VVG’25

Beste leden, ouder/begeleiders, Onze jeugdafdeling is de laatste jaren gegroeid. Zo hebben wij, mede met de vele meiden die tegenwoordig ook onderdeel van onze vereniging zijn, een goed toekomstperspectief. Vanuit de visie die wij hanteren omtrent de ontwikkeling van onze jeugd, geven wij onze jeugdleden zoveel mogelijk de kans om op eigen niveau en/of tegen...

VV Etten VR1 – MvR VR2

Zondag 13 mei 2018. Vandaag stond de wedstrijd tegen MvR op het programma. Deze uit wedstrijd staat bij ons allemaal nog diep in het geheugen gegrift, want tijdens de tweede helft van deze wedstrijd hebben wij het toen weggegeven. Vandaag waren we dit niet van plan, daar waren we het allemaal over eens. Na een...

ST NVC/Den Dam/SDOUC VR1 – VV Etten VR1

Zondag 6 mei. ST NVC/Den Dam/SDOUC VR1 tegen VV Etten VR1. Een spannende pot stond er op het programma de nummer 1 tegen de nummer 2 en als ST NVC/Den Dam/SDOUC ging winnen vandaag, werden ze kampioen. Op internet zagen wij al dat zij flinke voorbereidingen hadden getroffen voor deze dag. Er was een evenement aangemaakt...

Zomerfeest 2018 - banner

1 2 3 27