Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
3 okt 14:00 Kilder 1 (zon) Etten 1 (zon)
3 okt 10:00 Kilder 2 (zon) Etten 2 (zon)
2 okt 15:00 Etten 2 De Paasberg 3
3 okt 9:30 Etten 3 (zon) Angerlo Vooruit 6 (zon)
3 okt 10:00 Etten 4 (zon) VIOD 7 (zon)
3 okt 13:00 Etten 5 (zon) Ajax B 3 (zon)
2 okt 14:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 SJO UNO'21 JO19-1
2 okt 14:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 ZZC'20 JO19-2
2 okt 15:15 VIOD JO17-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1
2 okt 14:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2 ST KSV/Erix JO17-1JM
2 okt 15:00 VIOD JO17-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-3
2 okt 13:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1 Diepenveen JO15-1
2 okt 10:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-2 DEO JO15-2
2 okt 11:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3 Longa '30 JO15-5
2 okt 13:00 DVOV JO14-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO14-1
2 okt 11:30 RKZVC JO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1
2 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2 ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM
2 okt 8:30 Longa '30 JO12-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-1
2 okt 9:45 VIOD JO12-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-2
2 okt 11:15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-3 AZSV JO12-4
2 okt 9:45 VVG '25 JO11-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1
2 okt 10:45 Varsseveld JO11-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-2
2 okt 10:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM VVG '25 JO11-2JM
2 okt 8:30 Sc Westervoort JO10-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-1
2 okt 10:45 Varsseveld JO10-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-2JM
2 okt 10:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-3JM DZC'68 JO10-4JM
2 okt 10:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-4JM AZSV JO10-5JM
2 okt 8:30 Longa '30 JO9-4JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-1JM
2 okt 8:45 DVC '26 JO9-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-2
2 okt 9:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-3JM DCS JO9-3
2 okt 8:30 FC Bergh JO9-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM
2 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-1JM DZC '68 JO8-4
2 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-2 VIOD JO8-4
2 okt 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO8-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-3
2 okt 8:40 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
2 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 FC Bergh JO7-1
2 okt 8:50 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 ST: vv Montferland JO7-1
2 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 VVG '25 JO7-1
2 okt 8:40 ZZC'20 JO7-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
2 okt 8:50 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 ST Terborg/Silvolde JO7-2JM
2 okt 15:00 Kilder MO19-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO19-1
2 okt 11:15 SJO/SSA HMC '17 MO17-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1
2 okt 12:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO15-1 ST: Gendringen/SVGG MO15-1
2 okt 8:30 ZZC'20 MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1
2 okt 13:00 Etten VR1 AZSV VR5
3 okt 12:00 Kilder VR2 (zon) Etten VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!