Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
3 okt 14:00 Kilder 1 (zon) Etten 1 (zon)
17 okt 14:00 Etten 1 (zon) GWVV 1 (zon)
26 sep 12:00 Etten 1 (zon) Ajax B 1 (zon)
10 okt 14:00 Ulftse Boys 1 (zon) Etten 1 (zon)
21 sep 20:00 VVG '25 3 (zon) Etten 2 (zon)
17 okt 10:30 Etten 2 (zon) Sprinkhanen 2 (zon)
10 okt 9:30 SDOUC 3 (zon) Etten 2 (zon)
3 okt 10:00 Kilder 2 (zon) Etten 2 (zon)
25 sep 14:00 Elsweide 2 Etten 2
2 okt 15:00 Etten 2 De Paasberg 3
3 okt 9:30 Etten 3 (zon) Angerlo Vooruit 6 (zon)
17 okt 11:30 Kilder 3 (zon) Etten 3 (zon)
10 okt 9:30 Etten 3 (zon) VIOD 8 (zon)
10 okt 10:00 Etten 4 (zon) GWVV 3 (zon)
3 okt 10:00 Etten 4 (zon) VIOD 7 (zon)
17 okt 10:00 SVGG 3 (zon) Etten 5 (zon)
10 okt 13:00 Etten 5 (zon) Gendringen 4 (zon)
3 okt 13:00 Etten 5 (zon) Ajax B 3 (zon)
2 okt 14:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1 SJO UNO'21 JO19-1
25 sep 14:45 DVV JO19-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-1
9 okt 15:00 VVG '25 JO19-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2
2 okt 14:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2 ZZC'20 JO19-2
2 okt 15:15 VIOD JO17-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1
25 sep 15:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1 DVC '26 JO17-1
9 okt 15:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1 FC Zutphen JO17-1
2 okt 14:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2 ST KSV/Erix JO17-1JM
9 okt 13:00 SVBV JO17-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2
25 sep 11:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-3 FC Trias JO17-4
9 okt 13:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-3 VVG '25 JO17-3
2 okt 15:00 VIOD JO17-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-3
25 sep 10:00 De Graafschap JO15-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1
9 okt 13:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1 DCS JO15-1
2 okt 13:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1 Diepenveen JO15-1
6 okt 19:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1 VVG '25 JO15-1
9 okt 10:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-2 Varsseveld JO15-2
25 sep 11:00 AZSV JO15-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-2
2 okt 10:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-2 DEO JO15-2
25 sep 10:45 FC Winterswijk MO15-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3
9 okt 11:00 Doetinchem JO15-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3
2 okt 11:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3 Longa '30 JO15-5
25 sep 10:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO14-1 RKHVV JO14-1
9 okt 10:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO14-1 VDZ JO14-2
2 okt 13:00 DVOV JO14-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO14-1
25 sep 11:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM
2 okt 11:30 RKZVC JO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1
9 okt 11:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 Longa'30 JO13-2
9 okt 11:00 AD '69 JO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2
2 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2 ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM
25 sep 10:30 Kilder JO13-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2
2 okt 8:30 Longa '30 JO12-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-1
25 sep 9:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-1 Keijenburgse Boys JO12-1
9 okt 10:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-1 FC Zutphen JO12-2
25 sep 10:00 DZC '68 JO12-6 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-2
2 okt 9:45 VIOD JO12-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-2
9 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-2 FC Bergh JO12-2
2 okt 11:15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-3 AZSV JO12-4
25 sep 8:30 DZC '68 JO12-8JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-3
9 okt 9:30 ZZC'20 JO12-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-3
25 sep 9:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1 DZC '68 JO11-2
2 okt 9:45 VVG '25 JO11-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1
9 okt 10:45 Varsseveld JO11-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1
2 okt 10:45 Varsseveld JO11-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-2
9 okt 9:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-2 AZSV JO11-4JM
25 sep 9:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-2 SJO/SSA HMC '17 JO11-1
2 okt 10:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM VVG '25 JO11-2JM
9 okt 9:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM ST Terborg/Silvolde JO11-2
25 sep 9:30 ST: vv Montferland JO11-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM
25 sep 9:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-1 DVV JO10-1
9 okt 9:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-1 DZC'68 JO10-2JM
2 okt 8:30 Sc Westervoort JO10-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-1
2 okt 10:45 Varsseveld JO10-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-2JM
25 sep 8:30 FC Trias JO10-3JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-2JM
9 okt 9:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-2JM SJO MEC/Bredevoort JO10-1
9 okt 8:30 FC Bergh JO10-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-3JM
25 sep 8:45 DVC '26 JO10-4JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-3JM
2 okt 10:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-3JM DZC'68 JO10-4JM
25 sep 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-4JM DZC '68 JO10-5
9 okt 8:30 ZZC'20 JO10-4 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-4JM
2 okt 10:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-4JM AZSV JO10-5JM
25 sep 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-1JM FC Dinxperlo JO9-2
9 okt 10:00 Westendorp JO9-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-1JM
2 okt 8:30 Longa '30 JO9-4JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-1JM
2 okt 8:45 DVC '26 JO9-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-2
9 okt 9:30 Sprinkhanen JO9-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-2
25 sep 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-2 't Peeske JO9-1
2 okt 9:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-3JM DCS JO9-3
9 okt 8:30 VVG '25 JO9-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-3JM
25 sep 8:30 FC Bergh JO9-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-3JM
25 sep 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM DZC '68 JO9-5JM
9 okt 9:45 DCS JO9-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM
2 okt 8:30 FC Bergh JO9-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM
25 sep 9:00 Varsseveld JO8-3JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-1JM
2 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-1JM DZC '68 JO8-4
9 okt 8:30 VIOD JO8-4 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-1JM
25 sep 8:30 DZC '68 JO8-4 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-2
2 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-2 VIOD JO8-4
9 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-2 FC Bergh JO8-2
9 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-3 Doetinchem JO8-1
25 sep 8:30 ZZC'20 JO8-3JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-3
2 okt 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO8-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-3
25 sep 8:40 ST: vv Montferland JO7-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
25 sep 8:30 FC Bergh JO7-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
25 sep 8:50 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM
2 okt 8:40 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
9 okt 9:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM
2 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 FC Bergh JO7-1
9 okt 9:10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 FC Bergh JO7-1
2 okt 8:50 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 ST: vv Montferland JO7-1
9 okt 9:20 ST: vv Montferland JO7-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
25 sep 8:30 VVG '25 JO7-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
25 sep 8:40 ST Terborg/Silvolde JO7-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
25 sep 8:50 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 ZZC'20 JO7-1JM
9 okt 9:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 ZZC'20 JO7-1JM
2 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 VVG '25 JO7-1
9 okt 9:20 ST Terborg/Silvolde JO7-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
2 okt 8:40 ZZC'20 JO7-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
9 okt 9:10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 VVG '25 JO7-1
2 okt 8:50 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 ST Terborg/Silvolde JO7-2JM
25 sep 14:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO19-1 DZC '68 MO19-2
9 okt 14:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO19-1 FC Bergh MO19-1
2 okt 15:00 Kilder MO19-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO19-1
25 sep 13:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 Vorden MO17-1
2 okt 11:15 SJO/SSA HMC '17 MO17-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1
9 okt 12:45 Grol MO17-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1
2 okt 12:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO15-1 ST: Gendringen/SVGG MO15-1
25 sep 9:30 ZZC'20 MO15-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO15-1
9 okt 11:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO15-1 FC Zutphen MO15-3
25 sep 9:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 Longa '30 MO13-2
9 okt 10:00 Grol MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1
2 okt 8:30 ZZC'20 MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1
25 sep 15:00 VIOD VR1 Etten VR1
9 okt 15:30 SJO/SSA HMC '17 VR1 Etten VR1
2 okt 13:00 Etten VR1 AZSV VR5
3 okt 12:00 Kilder VR2 (zon) Etten VR1 (zon)
10 okt 11:00 Pax VR2 (zon) Etten VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!