Uitslagen & programma - www.vvetten.nl

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
03 sep 08.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 co -
03 sep 08.50 Gendringen JO7-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
03 sep 09.10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 Varsseveld JO7-1JM co -
10 sep 08.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 co -
10 sep 09.10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 FC Bergh JO7-1 co -
17 sep 09.00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 VVG '25 JO7-1 co -
17 sep 09.20 ST: vv Montferland JO7-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
17 sep 09.40 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 Varsseveld JO7-1JM co -
24 sep 10.50 VVG '25 JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
01 okt 08.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 co -
01 okt 08.50 VVG '25 JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
01 okt 09.10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 Varsseveld JO7-1JM co -
08 okt 09.20 VVG '25 JO7-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
08 okt 09.40 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 Varsseveld JO7-1JM co -
29 okt 08.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 VVG '25 JO7-2 co -
29 okt 08.50 FC Bergh JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
29 okt 09.10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 ZZC'20 JO7-3JM co -
05 nov 10.15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 FC Bergh JO7-2 co -
05 nov 10.35 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 VVG '25 JO7-2 co -
05 nov 10.55 Doetinchem JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
12 nov 09.00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 Varsseveld JO7-3 co -
12 nov 09.20 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-4 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
12 nov 09.40 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 ZZC'20 JO7-3JM co -
19 nov 08.30 Doetinchem JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
19 nov 09.10 ZZC'20 JO7-3JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
26 nov 08.30 Doetinchem JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
26 nov 08.50 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 ST: vv Montferland JO7-1 co -
26 nov 09.10 Varsseveld JO7-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
03 dec 08.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 Varsseveld JO7-3 co -
03 dec 08.50 FC Bergh JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
03 dec 09.10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 ZZC'20 JO7-3JM co -
21 jan 11.25 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
28 jan 08.30 FC Bergh JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
28 jan 08.50 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 Kilder JO7-1JM co -
28 jan 09.10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
04 feb 08.30 FC Bergh JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
04 feb 08.50 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 FC Dinxperlo JO7-1JM co -
04 feb 09.10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
11 feb 09.00 Gendringen JO7-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
11 feb 09.20 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 Varsseveld JO7-1JM co -
11 feb 09.40 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
04 mrt 08.30 FC Bergh JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
04 mrt 08.50 Varsseveld JO7-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
04 mrt 09.10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 Gendringen JO7-1JM co -
11 mrt 09.00 Kilder JO7-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
11 mrt 09.20 ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO7-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
11 mrt 09.40 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 Gendringen JO7-1JM co -
18 mrt 08.30 Varsseveld JO7-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
18 mrt 08.50 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 FC Dinxperlo JO7-1JM co -
18 mrt 09.10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-3 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!