Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
24 okt 14:00 MEC 1 Etten 1
24 okt 10:30 Etten 2 (zon) 't Peeske 2
30 okt 14:30 OBW 2 Etten 2
24 okt 10:30 Doetinchem 6 Etten 3 (zon)
30 okt 12:00 FC Dinxperlo JO19-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-2
30 okt 15:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1 Ruurlo JO17-1
30 okt 13:00 Longa '30 JO17-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2
27 okt 19:30 ST: vv Montferland JO17-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-2
30 okt 12:00 FC Bergh JO17-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-3
30 okt 13:15 VIOD JO15-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-1
30 okt 13:00 Longa '30 JO15-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-2
30 okt 10:15 FC Dinxperlo JO15-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3
30 okt 9:00 DZC '68 JO14-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO14-1
30 okt 11:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1 Grol JO13-2
30 okt 9:30 ZZC'20 JO13-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-2
30 okt 10:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-1 FC Bergh JO12-1
30 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-3
30 okt 9:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-1 ST: Gendringen/SVGG JO11-1
30 okt 10:45 FC Winterswijk JO11-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-2
30 okt 10:00 FC Bergh JO11-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM
30 okt 9:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-1 ZZC'20 JO10-2
30 okt 9:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-2 AZSV JO10-4JM
30 okt 10:00 Ajax B JO10-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-3JM
30 okt 9:45 DZC '68 JO10-5 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-4JM
30 okt 10:00 Westendorp JO9-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-1JM
30 okt 8:30 VIOD JO9-3 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-2
30 okt 9:00 Varsseveld JO9-3JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-3JM
30 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM FC Trias JO9-3
30 okt 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO8-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-1JM
30 okt 9:30 EDS JO8-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-2
30 okt 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-3 DZC '68 JO8-5
30 okt 10:15 SJO MEC/Bredevoort JO7-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
30 okt 10:25 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 FC Dinxperlo JO7-1JM
30 okt 10:35 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1
30 okt 10:25 SJO MEC/Bredevoort JO7-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
30 okt 10:15 FC Dinxperlo JO7-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-2
30 okt 14:45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO19-1 Concordia-W MO19-1
30 okt 13:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO17-1 ZZC'20 MO17-1
30 okt 11:00 ST: AZSV/AD'69 MO15-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO15-1
27 okt 19:00 FC Dinxperlo MO15-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO15-1
30 okt 11:00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 DVOV MO13-2
30 okt 15:00 ZZC'20 VR3 Etten VR1
24 okt 10:00 Etten VR1 FC Bergh VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!