Cookie beleid vv Etten

De website van vv Etten is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
02 sep 09.45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM Ajax B JO11-1JM co 6-12
09 sep 10.00 Longa '30 JO11-3JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM co 7-1
13 sep 18.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM SJO AZSV - AD '69 JO11-5 co 10-1
30 sep 09.45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM Varsseveld JO11-2JM co 13-2
07 okt 08.30 FC Dinxperlo JO11-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM co 5-2
14 okt 09.45 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM FC Winterswijk JO11-3 co 5-4
21 okt 11.00 FC Trias JO11-4JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM co 2-13
04 nov 10.00 VIOD JO11-3JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM co 3-7
11 nov 11.00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM SJO AZSV - AD '69 JO11-4 co 2-3
18 nov 10.45 Varsseveld JO11-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM co 1-13
25 nov 11.15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM FC Dinxperlo JO11-2 co 6-2
09 dec 11.15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM DZC '68 JO11-7 co 3-2
16 dec 11.15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-4 co 5-1
27 jan 10.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-1JM co 5-1
03 feb 10.30 ST: Gendringen/SVGG JO11-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM co 2-1
24 feb 09.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-1JM co 1-12
02 mrt 08.30 SJO AZSV - AD '69 JO11-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM co 9-4
09 mrt 11.00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM ST: vv Montferland JO11-2 co 2-5
23 mrt 09.00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM FC Bergh JO11-2 co 3-2
06 apr 10.00 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM co 3-6
13 apr 10.15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM Loil sv JO11-2JM co 5-7
20 apr 08.30 FC Bergh JO11-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM co 8-1
11 mei 10.15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM ST: vv Montferland JO11-2 co -
18 mei 08.45 Kilder JO11-1JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!