Uitslagen & programma - www.vvetten.nl

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
03 sep 11.15 ST: Terborg/Silvolde/Westendorp/VVG'25 MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co 2-3
10 sep 12.00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 SVO DCS/OBW MO13-1 (9-tal) co 1-2
17 sep 09.30 DEO MO13-1 (9-tal) ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co 1-4
24 sep 09.15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 S.V. Kilder MO13-1 co 4-1
01 okt 09.00 Keijenburgse Boys MO13-1 (9-tal) ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co 0-4
08 okt 10.15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 FC Bergh MO13-1 co 1-3
29 okt 09.30 DEO MO13-1 (9-tal) ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co 0-1
05 nov 10.15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 SJO AZSV - AD '69 MO13-1 co 4-0
12 nov 10.00 ST: Terborg/Silvolde/Westendorp/VVG'25 MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co 1-1
26 nov 11.00 SP Lochem MO13-1 (9-tal) ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co 2-7
03 dec 10.00 Longa '30 MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co 2-0
10 dec 10.00 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 FC Winterswijk MO13-1 co 1-2
17 dec 09.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 Grol MO13-1 co -
21 jan 08.30 Longa '30 MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co 0-3
28 jan 09.30 ST: Terborg/Silvolde/Westendorp/VVG'25 MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co 4-4
04 feb 09.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 Grol MO13-1 co -
11 feb 09.45 SJO AZSV - AD '69 MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co -
04 mrt 08.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 Keijenburgse Boys MO13-1 (9-tal) co -
11 mrt 11.00 S.V. Kilder MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co -
18 mrt 11.15 Grol MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co -
25 mrt 09.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 FC Winterswijk MO13-1 co -
01 apr 09.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 ST: Terborg/Silvolde/Westendorp/VVG'25 MO13-1 co -
15 apr 09.00 Keijenburgse Boys MO13-1 (9-tal) ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co -
22 apr 09.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 SJO AZSV - AD '69 MO13-1 co -
13 mei 09.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 S.V. Kilder MO13-1 co -
20 mei 10.45 FC Winterswijk MO13-1 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 co -
27 mei 09.30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1 Longa '30 MO13-1 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!